Opinie
Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.
-
Bardzo pyszne jedzonko
-
Brak uwag, pyszne jedzienie
-
Jedzenie przyjechało zimne ,a obiad w smaku to fatalnie
-
Zimne zimne zimne bez przypraw nie polecam
-
Super jak zawsze